Poznaj nas bliżej

Poniżej dowiesz się kim jesteśmy i poznasz naszą misję.

Nasza misja

Misją portalu, który pomaga małżeństwom przed rozpadem, jest wspieranie i odbudowywanie zdrowych relacji małżeńskich. Poprzez dostarczanie odpowiednich narzędzi i zasobów, ten portal stawia sobie za cel pomaganie parom w przezwyciężeniu trudności i konfliktów w małżeństwie. 

Nasza misja opiera się na przekonaniu, że zdrowe małżeństwo jest kluczowe dla szczęścia i dobrostanu zarówno partnerów, jak i ich rodzin. Dlatego jego celem jest zapewnienie parom narzędzi i wsparcia, które pomogą im przetrwać trudne chwile i umocnić więzi, zamiast podążać drogą rozpadu małżeństwa.


redaktor naczelna Aleksandra Irla 
Image

Wesprzyj nas w naszej misji

Twoje wsparcie może pomóc wielu osobom odnaleźć drogę w trudnych chwilach życiowych. Wesprzyj nas i pomóż w realizacji naszej misji, by nikt nie czuł się sam w obliczu kryzysu w związku.

Poznaj nas bliżej

Nasz zespół składa się z doświadczonych terapeutów, psychologów i ekspertów ds. małżeństw, którzy są gotowi służyć pomocą i wskazówkami, by pomóc Ci w naprawie i wzmocnieniu Twojego związku.

Aleksandra Irla
Aleksandra IrlaRedaktor naczelna portalu SOSRozwód.pl
Elżbieta Lachman
Elżbieta LachmanCzłonek Zarządu Fundacji

Masz więcej pytań? Napisz do nas.

Administratorem Twoich danych osobowych jest fundacja Instytut Wiedzy o Rodzinie i Społeczeństwie z siedzibą przy ulicy Klin 9/2, 60-602 Poznań, administrator portalu sosrozwod.pl. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych określone zostały w Polityce prywatności. 
Nota prasowa dla sosrozowd.pl
Na portalach: SOSRozwod.pl, PieknaDziewczyna.pl i BycMezczyzna.pl pojawiają się publikacje o tematyce rodzinnej przygotowane przez dziennikarzy IWORIS oraz zaproszonych gości. Dzięki finansowaniu projektu przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej do końca 2023 roku Instytut Wiedzy o Rodzinie i Społeczeństwie zrealizuje ponad 100 wideo podcastów oraz dwa webinary. Powstaną również 24 artykuły prasowe. PROJEKT „RODZINA NA ANTENIE 2023 – prorodzinna komunikacja w mediach” w ramach IV otwartego konkursu ofert w zakresie promocji rodziny “Po pierwsze Rodzina!” na rok 2023 finansowany jest przez Ministra Rodziny i Polityki Społecznej. Realizacja zadania publicznego dofinansowana ze środków Budżetu Państwa w wysokości 350 000,00 zł (słownie: trzysta pięćdziesiąt tysięcy złotych 00/100), całkowita wartość 350 000, 00 zł. Data podpisania umowy o dofinansowanie zadania: czerwiec 2023 r.  
Image
HTML Button Generator